Czy zastanawiałeś się kiedyś nad inwestycją w nieruchomości za granicą? Tak, to jest możliwe, a my oferujemy wyjątkową okazję – wycieczkę inwestycyjną do Alanyi, która nie tylko umożliwi Ci zwiedzanie tego malowniczego regionu, pozwoli zapoznać się z zasadami, standardami i procedurami,  ale także zwrócimy Ci koszty przelotu i zakwaterowania!

W trakcie kilkudniowego pobytu w Alanyi zorganizujemy dla Ciebie indywidualny program, dostosowany do Twoich preferencji i celów inwestycyjnych. To nie tylko okazja do obejrzenia interesujących nieruchomości, ale także możliwość skorzystania z doświadczenia licencjonowanego pośrednika Sunlight Estate, który doskonale zna zarówno polski, jak i turecki rynek.

Program wycieczki obejmuje wiele atrakcji, a decyzję co do jej przebiegu pozostawiamy Tobie. Możesz wybrać się na wycieczki fakultatywne, poznać lokalną kuchnię czy też skorzystać z naszej bazy noclegowej, obejmującej komfortowe apartamenty do wynajęcia w Alanyi.

A jeśli już jesteś w Alanyi na wakacjach, i myślisz o inwestycji, Sunlight Estate jest do Twojej dyspozycji. Przygotowaliśmy dla Ciebie przykładowy plan 7-dniowej wycieczki inwestycyjnej, ale oczywiście możesz przyjechać równie dobrze na 2-3 dni i również zapoznać się z tematem na miejscu, pamiętaj jednak , że wtedy nie będziesz miał zbyt dużo czasu na zwiedzanie atrakcji turystycznych regionu.  Skontaktuj się z nami w celu otrzymania szczegółów oferty oraz przykładowego planu wycieczki. 

 

To może Ci się spodobać

Czy mogę zostawić swoje auto w Turcji a sam wrócić samolotem?

Czy mogę zostawić swoje auto w Turcji a sam wrócić samolotem?

PYTANIE: Trafiłam na Pani stronę gdzie znalazłam informację dot. samochodów osobowych. Planujemy z mężem wizytę wakacyjną w Turcji prywatnym samochodem. Chciałam dopytać o pozostawienie samochodu na dłuższy okres. Wjazd do Turcji w maju, pozostawienie samochodu na...

Wynajem mieszkań w Turcji – regulacje prawne.

Wynajem mieszkań w Turcji – regulacje prawne.

W listopadzie 2023 roku informowałam Was o zmianach w tureckim prawie dotyczących krótkoterminowych wynajmów nieruchomości w Turcji. Wówczas zapowiadałam, że spodziewamy się uzyskać więcej informacji w styczniu 2024 roku. Teraz, po Nowym Roku, życie toczy się dalej, a...